Wedstrijdagenda

 Wedstrijdschema seizoen 2017 – 2018

 

Datum Discipline wedstrijd plaats Programma / uitslagen
13-01-2018 Acro 1e plaatsingswedstrijd D/E-lijn Surhuisterveen Uitslag ochtend

Uitslag middag

14-01-18 Acro 2e  plaatsingswedstrijd D/E-lijn Surhuisterveen Uitslag ochtend

Uitslag middag

20-01-2018 Acro Voorwedstrijd C-lijn Sneek Uitslag
20-01-2018 Turnen 1e plaatsingswedstrijd groep 3 Burgum Uitslag
27-01-2018 Acro 3e plaatsingswedstrijd D/E-lijn Ureterp Uitslag ochtend / middag
27-01-2018 Turnen 1e plaatsingswedstrijd wedstrijdgroep 2 Damwoude
28-01-2018 Turnen landelijke pl.wedstrijd 3edivisie Hoogeveen Uitslag
28-01-2018 Acro 4e plaatsingswedstrijd D/E-lijn Ureterp Uitslag ochtend / middag
11-02-2018 Acro 5e plaatsingswedstrijd D/E-lijn Surhuisterveen Programma
10/11-02-2018 Turnen 1e plaatsingswedstrijd wedstrijdgroep 4 Dokkum Uitslag
17-02-18 Acro Valentijnscup Oosterwolde Programma ochtend

Pogramma middag

18-02-18 Acro Valentijnscup Oosterwolde Programma ochtend

Programma middag

17/18-02-2018 Turnen 1e plaatsingswedstrijd wedstrijdgroep 5 Dokkum Programma
24-02-2018 Acro Fries Kampioenschap D/E-lijn Veenwouden Programma
24-02-2018 Acro Provinciale Kampioenschap   C-lijn Meppel Programma
10-03-2018 Turnen 2e plaatsingswedstrijd wedstrijdgroep 3 Burgum Programma
18-03-2018 Acro Districtsfinale D/E-lijn Scheemda
19-03-2018 Acro Districtsfinale C-lijn Scheemda
24-03-2018 Turnen 2e plaatsingswedstrijd wedstrijdgroep 2 Harkema Programma
31-03-18 Acro OFK Surhuisterveen
14-04-18 Acro D/E instap/plus Buitenpost
14/15-04-2018 Turnen 2e plaatsingswedstrijd wedstrijdgroep 4 Nieuwehorne
21/22-04-18 Turnen 2e plaatsingswedstrijd wedstrijdgroep 5 Nieuwehorne
05-05-18 Acro Halve finale NK D/E-lijn Oss
06-05-18 Acro Halve finale C-lijn Oss
13-05-18 Acro Halve finale NK D/E-lijn Den-Bosch
19-05-18 Turnen FK wedstrijdgroep 2
26-05-18 Turnen FK wedstrijdgroep 3
01-06-18 Acro NK D/E-lijn Oss
09/10-06- 2018 Turnen FK wedstrijdgroep 4/5
 23-06-2018 Acro NK finale C-lijn  Rotterdam

 

Voor een volledig agenda overzicht website KNGU district Noord

Voor een volledig uitslagen overzicht Website KNGU district Noord