Wedstrijdagenda

Wedstrijdschema seizoen 2018 – 2019

 

Datum Discipline wedstrijd plaats Programma / uitslagen
22-12-2018 Acro onderlinge wedstrijd Augustinusga
12-01-2019 Acro 1e plaatsingswedstrijd D/E-lijn Ureterp Uitslagen
12-01-2019 Turnen 1e plaatsingswedstrijd groep 2 Damwoude Uitslagen
13-01-2019 Acro 2e plaatsingswedstrijd D/E-lijn Ureterp Uitslagen
19-01-2019 Acro voorwedstrijd C-lijn Groningen Uitslagen trio/duo C-junior

Uitslagen duo C-senior

19-01-2019 Turnen 1e plaatsingswedstrijd groep 3 Kollum Uitslagen 
26 – 01-2019 Turnen 1e plaatsingswedstrijd groep 5 Ferwerd Uitslagen
2,3 – 02-2019 Turnen 1e plaatsingswedstrijd groep 4 Stiens Uitslagen
09-02-2019 Acro 3e plaatsingswedstrijd  D/E-lijn Sneek Uitslagen
09,10-02-2019 Turnen 2e plaatsingswedstrijd 3e divise Dalen
10-02-2019 Acro 4e plaatsingswedstrijd  D/E-lijn Surhuisterveen Uitslagen
16-02-2019 Acro provinciale kampioenschappen C-lijn Dokkum Uitslagen C- junior/uitslag C-senior 
16-02-9 Acro Valentijnscup Oosterwolde
17-02-2019 Acro Valentijnscup Oosterwolde
02-03-2018  Acro Provinciale kampioenschappen D/E-lijn Ureterp Programma
09-03-2019 Turnen 2e plaatsingswedstrijd groep 3 Ferwerd Programma
16-03-2019 Acro Plaatsingswedstrijd Instap/Plus Kollumerzwaag
23,24-03-2019 Acro Districtskampioenschap D/E-lijn Gramsbergen
23,24-03-2019

24-03-2019

Turnen

Acro

2e plaatsingswedstrijd groep 5

Halve finale C-lijn

Nieuwehorne

Oss

Programma

 

30-03-2019 Turnen 2e plaatsingswedstrijd groep 2 Dokkum Programma
06-04-2019 Acro kampioenschappen D/E-instap Buitenpost
6,7 -04-2019 Turnen 2e plaatsingswedstrijd groep 4 Nieuwehorne Programma
13-04-2019 Turnen Fundag Dokkum
11-05-2019 Acro Halve finale NK C-lijn Oss (ovb)
11-05-2019 Turnen Friese Kampioenschappen groep 3
12-05-2019 Acro Halve finale NK C-lijn Oss (ovb)
18-05-2019 Acro Halve finale NK D/E-lijn
18-05-2019 Turnen Friese Kampioenschappen groep 2
19-05-2019 Acro Halve finale NK D/E-lijn
25-05-2019 Turnen Friese Kampioenschappen groep 5
08-06-2019 Acro Finale NK  Rotterdam (ovb)
15-06-2019 Turnen Friese Kampioenschappen groep 4

 

Voor een volledig agenda overzicht website KNGU district Noord

Voor een volledig uitslagen overzicht Website KNGU district Noord