Wedstrijdagenda

 Wedstrijdschema seizoen 2018 – 2019

 

Datum Discipline wedstrijd plaats Programma / uitslagen
22-12-2018 Acro onderlinge wedstrijd Augustinusga Deelnemerslijst 

Blokschema

12-01-2019 Acro 1e plaatsingswedstrijd D/E-lijn Ureterp
12-01-2019 Turnen 1e plaatsingswedstrijd groep 2 Damwoude programma
13-01-2019 Acro 2e plaatsingswedstrijd D/E-lijn Ureterp
19-01-2019 Acro voorwedstrijd C-lijn Groningen
19-01-2019 Turnen 1e plaatsingswedstrijd groep 3 Kollum programma
26,27 -01-2019 Turnen 1e plaatsingswedstrijd groep 5 Ferwerd/Kollum
2,3 -02-2019 Turnen 1e plaatsingswedstrijd groep 4 Stiens
09-02-2019 Acro 3e plaatsingswedstrijd  D/E-lijn Sneek
09,10-02-2019 Turnen 2e plaatsingswedstrijd 3e divise Coevorden
10-02-2019 Acro 4e plaatsingswedstrijd  D/E-lijn Surhuisterveen
16-02-2019 Acro provinciale kampioenschappen C-lijn Dokkum
16-02-2019 Acro Valentijnscup Oosterwolde
17-02-2019 Acro Valentijnscup Oosterwolde  

 

02-03-2018  Acro Provinciale kampioenschappen D/E-lijn  Gramsbergen
09-03-2019 Turnen 2e plaatsingswedstrijd groep 3 Ferwerd programma
16-03-2019 Acro Plaatsingswedstrijd Instap/Plus Kollumerzwaag
23,24-03-2019 Acro Districtskampioenschap D/E-lijn Gramsbergen
23,24-03-2019 Turnen 2e plaatsingswedstrijd groep 5 Nieuwehorne
30-03-2019 Turnen 2e plaatsingswedstrijd groep 2 Dokkum programma
06-04-2019 Acro kampioenschappen D/E-instap Buitenpost
6,7 -04-2019 Turnen 2e plaatsingswedstrijd groep 4 Nieuwehorne
13-04-2019 Turnen Fundag Buitenpost
11-05-2019 Acro Halve finale NK C-lijn Oss (ovb)
11-05-2019 Turnen Friese Kampioenschappen groep 3
12-05-2019 Acro Halve finale NK C-lijn Oss (ovb)
18-05-2019 Acro Halve finale NK D/E-lijn
18-05-2019 Turnen Friese Kampioenschappen groep 2
19-05-2019 Acro Halve finale NK D/E-lijn
25-05-2019 Turnen Friese Kampioenschappen groep 5
08-06-2019 Acro Finale NK  Rotterdam (ovb)
15-06-2019 Turnen Friese Kampioenschappen groep 4

 

Voor een volledig agenda overzicht website KNGU district Noord

Voor een volledig uitslagen overzicht Website KNGU district Noord