Wedstrijdagenda

 Wedstrijdschema seizoen 2017 – 2018

 

Datum Discipline wedstrijd plaats Programma / uitslagen
13-01-2018 Acro 1e plaatsingswedstrijd D/E-lijn Surhuisterveen Uitslag ochtend

Uitslag middag

14-01-18 Acro 2e  plaatsingswedstrijd D/E-lijn Surhuisterveen Uitslag ochtend

Uitslag middag

20-01-2018 Acro Voorwedstrijd C-lijn Sneek Uitslag
20-01-2018 Turnen 1e plaatsingswedstrijd groep 3 Burgum Uitslag
27-01-2018 Acro 3e plaatsingswedstrijd D/E-lijn Ureterp Uitslag ochtend / middag
27-01-2018 Turnen 1e plaatsingswedstrijd wedstrijdgroep 2 Damwoude Uitslag baan A

Uitslag baan B

28-01-2018 Turnen landelijke pl.wedstrijd 3edivisie Hoogeveen Uitslag
28-01-2018 Acro 4e plaatsingswedstrijd D/E-lijn Ureterp Uitslag ochtend / middag
11-02-2018 Acro 5e plaatsingswedstrijd D/E-lijn Surhuisterveen Uitslag ochtend / middag
10/11-02-2018 Turnen 1e plaatsingswedstrijd wedstrijdgroep 4 Dokkum Uitslag
17-02-18 Acro Valentijnscup Oosterwolde
18-02-18 Acro Valentijnscup Oosterwolde Uitslag
17/18-02-2018 Turnen 1e plaatsingswedstrijd wedstrijdgroep 5 Dokkum Uitslag 17-02

Uitslag 18-02

24-02-2018 Acro Fries Kampioenschap D/E-lijn Veenwouden Uitslag 1Uitslag  2 Uitslag 3
24-02-2018 Acro Provinciale Kampioenschap   C-lijn Meppel Uitslag
10-03-2018 Turnen 2e plaatsingswedstrijd wedstrijdgroep 3 Burgum uitslag 1 baanA   uitslag 3 baan B  uitslag 4 baan A  uitslag 4 baan B
17-03-2018 Acro Districtsfinale D/E-lijn Scheemda Uitslag
18-03-2018 Acro Districtsfinale C-lijn Scheemda Uitslag
24-03-2018 Turnen 2e plaatsingswedstrijd wedstrijdgroep 2 Harkema Uitslag wed 1 baan A uitslag  wed 1 baan B / uitslag wed 2 baan B / uitslag wed 3  baan A / uitslag wed 3 baan B 
31-03-18 Acro OFK Surhuisterveen Uitslag
14-04-18 Acro D/E instap/plus Buitenpost Uitslag
14/15-04-2018 Turnen 2e plaatsingswedstrijd wedstrijdgroep 4 Nieuwehorne Uitslag – W1/

Uitslag – W4

21/22-04-18 Turnen 2e plaatsingswedstrijd wedstrijdgroep 5 Nieuwehorne Uitslag
21-04-18 Acro Halve finale C-lijn Oss Uitslag
13-05-18 Acro Halve finale NK D/E-lijn Den-Bosch Uitslag
19-05-18 Turnen FK wedstrijdgroep 2 Leeuwarden Uitslag
26-05-18 Turnen FK wedstrijdgroep 3 Noordwolde Uitslag
01-06-18 Acro NK D/E-lijn Oss Uitslag
16-06- 2018 Turnen FK toestel keuze-oefenstof Programma
30-06-2018 Turnen FK wedstrijdgroep 4/5  Joure Programma
30-06-2018 Turnen/Acro  Onderlinge wedstrijd  Kollum Programma

 

Voor een volledig agenda overzicht website KNGU district Noord

Voor een volledig uitslagen overzicht Website KNGU district Noord